אודות

אודות חיה אביסרור-שמעוני

נעים להכיר,

אני חיה אביסרור שמעוני, יועצת מס, רואת חשבון ועורכת דין, בעלת ניסיון מקצועי רב הן בתחום המסים והן בתחום החשבונאות. כיהנתי כמנהלת בכירה, במשך למעלה מ-16 שנים, במחלקות המסים המקצועיות של משרדי רו"ח מהמובילים בארץ (ה- BIG 4).

אני חברה בוועדת המסים ובוועדת ביטוח לאומי של לשכת עו"ד, בוועדות ביטוח לאומי של לשכת רואי חשבון ויועצת חיצונית בענייני מיסוי למשרדי עו"ד ולמשרדי רו"ח. אני נמנית על צוות המומחים של כל-מס, מבית חשבים, מנהלת פורום מיסים באתר LawGuide ובאתר הפורומים המשפטיים. 

משרדי הינו משרד בוטיק אשר מתמחה בכלל ההיבטים האזרחיים של דיני המס: מיסוי מקרקעין, מס הכנסה, מיסוי בינלאומי, מע"מ, ביטוח לאומי וכן במיצוי זכויות רפואיות אל מול המוסד לביטוח לאומי וחברות ביטוח.

כמומחית המחזיקה הן ברישיון עו"ד והן ברישיון רו"ח, אני יכולה להעניק ללקוחות המשרד ראייה מקיפה של תחום המס האזרחי ושל העולם החשבונאי.

הייעוץ הייחודי שאני מספקת משתרע מעבר לתחומה הצר של בעיה מיסויית ספציפית ומותאם בדיוק לכלל היבטי המס של כל לקוח, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

בשבילי, כל לקוח – הוא היחיד במשרד – אני אטפל בך באופן אישי ואעניק לך שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

הייעוץ האסטרטגי שאעניק לך הוא אופטימלי למכלול צרכיך ויחסוך לך תשלומי מסים מיותרים, הסתבכויות ותאונות מס.

העקרון שעומד לנגד עיניי הוא כי : "זכותם ואף חובתם של מומחים בדיני מסים לתכנן עסקאות משפטיות כך שלא תהיינה עתירות מס" (נשיא בית המשפט העליון, בפס"ד "חזון")

אני מעמידה לרשותך את הניסיון הרב שצברתי בליווי עסקאות של לקוחות פרטיים ושל חברות מהגדולות במשק הישראלי – לצד ההתמחות הייחודית, רבת השנים שלי בייעוץ, ליווי וטיפול בקרנות השקעה, הון סיכון וקרנות גידור מובילות מהארץ ומחו"ל, חברות היי-טק וסטארטאפים.

משרדי משמש כתובת מקצועית עבור עורכי דין, רואי חשבון ויועצי מס ופתוח לשיתופי פעולה עם משרדי עו"ד, יועצי מס, רואי חשבון ונותני שירותים אחרים.

אשמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה,

חיה אביסרור שמעוני עו"ד ורו"ח

תפריט נגישות